Крім купальників та спідньої білизни дівчина фотографується в облягаючій військовій формі, передає Корупція.Інфо

Популярне: Київ заполонили фальшиві долари! ВСЯ правда, про НЕБЕЗПЕКУ! НЕ дайте себе обдурити!

Гламурна військовослужбовець ізраїльської армії Кім Меллібовскі стала новим предметом обожнювання інтернет-користувачів.

Як повідомляє The Daily Mail, популярність красуні активно почала зростати після того, як вона опублікувала гарячі фото в бікіні у соціальній мережі instagram.

Крім купальників та спідньої білизни дівчина фотографується в облягаючій військовій формі, яка підкреслює її апетитне тіло.
Гламурна військовослужбовець ізраїльської армії Кім Меллібовскі стала новим предметом обожнювання інтернет-користувачів.Популярність красуні активно почала зростати після того, як вона опублікувала гарячі фото в бікіні у соціальній мережі instagram. Крім купальників та спідньої білизни дівчина фотографується в облягаючій військовій формі, яка підкреслює її апетитне тіло.

На акаунті Кім вже понад 24 тисячі підписників, які захоплюються нею знову й знову.

До речі, Армія оборони Ізраїлю відрізняється від інших, адже тут проходять службу, як чоловіки, так і жінки. У війні за незалежність 1948 року, у зв'язку з важким становищем, представниці прекрасної статі взяли активну участь у захисті країни.

На акаунті Кім вже понад 24 тисячі підписників, які захоплюються нею знову й знову. До речі, Армія оборони Ізраїлю відрізняється від інших, адже тут проходять службу, як чоловіки, так і жінки. У війні за незалежність 1948 року, у зв'язку з важким становищем, представниці прекрасної статі взяли активну участь у захисті країни.