Фальшивомонетники виробляють “долари” найвищої якості, – передає Корупція Інфо

Популярне: Творці вірусу Petya.A зробили першу заяву! Приголомшило всю Україну!

 

Київ заполонили фальшиві долари. Ділки реалізують підробки через інтернет за півціни від номіналу або ж купують за “зелені” дорогі речі з рук. При цьому підробки бувають настільки якісними, що навіть досвідчені люди не завжди можуть дати однозначний висновок.

Як злодії в погонах перетворили обшуки в прибуткову годівницю
Фальшивки дуже часто потрапляють в руки українців під час продажу техніки та інших речей з рук. Оданк попастися на вудку шахраїв сьогодні можна навіть в обмінному пункті. Касир одного з обмінних пунктів в центрі Києва повідомила, що останнім часом кількість «сірих» доларів, які громадяни просять обміняти, зросла в кілька разів.

Ще один поширений спосіб збуту фальшивих доларів – купівля речей в ювелірних і брендових магазинах. «Шахраї кажуть продавцям, що у них немає при собі гривень, а ті, оскільки не хочуть втрачати покупців, погоджуються йти на порушення і приймають валюту», – говорить радник президента Асоціації українських банків Олексій Кущ.

В експертній службі МВС підтвердили факт широкого поширення фальшивок. «До нас щодня надходять сотні купюр на перевірки. І велика частина виявляється підробкою », – каже наш співрозмовник.
За даними столичної прокуратури, в 2016 році в Києві було порушено 76 кримінальних справ за статтею фальшивомонетництво, а з початку 2017 року – 22.