Сьогодні, 15 грудня, Володимир Зеленський відвідав виступ своєї “колишньої команди” зі студії “Квартал 95”. Відео з цим візитом з’явилося в соціальній мережі Facebook, його автор – користувач Дмитро Кучер.

У короткому ролику видно, як ведучі зі сцени коментують появу нового президента на своєму черговому вечірньому виступі. Зеленський купив квиток, зайняв місце в першому ряду, а потім показав його зі сцени.

Пізніше відео з залу опублікувала і прес-секретар глави української держави Юлія Мендель.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

@kvartal95official 😁🤘👍

Допис, поширений Iuliia Mendel (@iuliia_mendel)

На ньому “Квартал” співає пісню зі зверненням до прокурорів: “весна минула, посадок немає, а що – взимку садити не прийнято?”.

Нагадаємо, перша леді України Олена Зеленська оприлюднила в “Інстаграмі” зворушливий пост в День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

“Експозиція« Дзвінок в 1986-й »в Національному музеї« Чорнобиль», на відкритті якої побувала, є символом зв’язку поколінь. Вона нагадує нам про важливість історичної пам’яті про техногенну катастрофу, яка вважається найбільшою в історії людства”, – зазначила вона.

І додала: “Цей дзвінок в минуле – насправді повідомлення нам, застереження. Щоб не забували самі, розповідали дітям. Щоб цю трагедію вони не сприймали тільки як сюжет фільму. Щоб вони усвідомили жах тієї реальності, винесли суворий урок і не повторили допущених помилок. Щоб знали історії звичайних людей, які врятували світ. Я безмежно вдячна ліквідаторам аварії на ЧАЕС за їхній нелюдський подвиг.