Названо розмір заробітної плати керівника Держагентства автомобільних доріг України Славомира Новака з січня по листопад 2017 року, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Дозволяють проїхати лише автомобілям з маленькими дітьми…”: Західний кордон повністю перекритий (ФОТО)

Про це повідомили у Державному агентстві автомобільних доріг України.

“Розмір посадового окладу керівника Державного агентства автомобільних доріг становить 13 тисяч гривень”, – повідомили у відомстві.Водночас в “Укравтодорі” зазначили, що Кабмін має право встановлювати підвищений розмір надбавок за інтенсивність праці та за виконання особливо важливої ​​роботи.

Тому з урахуванням надбавок і премій Новак в середньому на місяць отримав з січня по листопад 2017 року 108 тисяч 336 гривень. Зокрема, за листопад керівнику “Укравтодорі” нарахували 204 тисячі 942 гривні після сплати всіх податків.

Крім того, в “Укравтодорі” повідомили, що протягом 11 місяців чиновник заплатив податків на дохід до держбюджету на суму 266 тисяч 467,28 гривень, військового збору – 22 тисячі 205,61 гривень.

Нагадаємо, як раніше повідомлялось стало відомо, що зарплата міністра юстиції Павла Петренка за грудень склала 68,9 тисяч гривень і виявилася найвищою в 2017 році.