Резонансний випадок стався 4 жовтня в одній зі шкіл Дніпра. Під час уроку фізкультури вчителька подряпала обличчя і дала ляпаса 12-річному учневі на очах у однокласників.

Про це повідомив у своєму Facebook уповноважений президента України з прав дитини Дмитро Кулеба, передає Корупція Інфо.

За словами Кулеби, мова йде про школу №139.

"Сьогодні спілкувалися з мамою хлопчика – каже, що у сина болить голова, відчуває себе він пригнічено. З самого ранку родина в поліції – зняли побої, написали заяву", – пише він.

"І що цікаво – вже після того, як мама дитини опублікувала повідомлення в соцмережі про побиття, виявилося, що 2 тижні тому, ця ж вчителька вдарила ногою в живіт і по голові ще одного 12-річного учня !!! Випадок діти замовчували, бо що вчителька вибачилася і дуже вмовляла нікому не розповідати! і тільки сьогодні хлопчик насмілився розповісти про це батькам. Вони теж уже звернулися в поліцію ", – додав Кулеба.

"Відразу звертайтеся в поліцію, в Департамент освіти і службу у справах дітей! Розповідайте про таких ситуаціях! Чи не" заминає "їх, боячись, що вашої дитини" з'їдять "вчителі та інші батьки, або будуть занижувати оцінки! Зараз мова йде про здоров'я ( і психічному, і фізичному) ваших дітей ", – зазначив он.Уполномоченний з прав дитини закликав батьків не мовчати, якщо їх дітей ображають або б'ють в школі.