Вранці в середу, 10 січня, активісти заблокували дороги до пунктів пропуску через держкордон України, протестуючи проти закону про обмеження на ввезення товарів, передає Корупція.Інфо

Популярне: А виною всьому теща: Чому Євгенії Тимошенко прийшлось обирати між чоловіком і матір’ю. Приголомшливі причини розлучення з померлим Шоном Карром

Учасники акції безперервно ходять по пішохідному переходу.

Активісти заблокували пункти пропуску в Шегині, Раві Руській, Краковці, Грушеві, Смільниці і Угринові. При цьому рейсовим автобусам і автомобілям з маленькими дітьми проїхати дозволяють.

Таким чином вони висловлюють протест проти закону 6776 від 14.11.2017 року.

Активісти підкреслюють, що акція аполітична і носить попереджувальний характер.Митники, в свою чергу, заявляють, акція незручна для інших, а крім того, вдарить по бюджету країни.

Нагадаємо, в.о. генерального директора ВАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський сказав, що технічно неможливо реалізувати цей закон з 1 січня 2018 року.

В уряді пояснюють, що даний закон покликаний боротися, власне, з ухиленням від сплати податків. Там переконані, що безподатковий ввіз необмеженої кількості товарів в посилках з лімітом в 150 євро підприємливі українці перетворили в «схему». Мовляв, більшість з них свідомо періодично замовляють імпортні товари таким чином, щоб укластися в 150 євро і нічого не платити державі.