Співачка поділилася спогадами про те, як пройшов її випускний вечір в рідному Дніпродзержинську (Дніпропетровська область).

Зараз українська співачка Віра Брежнєва є однією з найбільш високооплачуваних зірок. З чуток, її гонорар за один виступ складає 40 тисяч євро (близько 1,1 млн гривень). Тепер артистка може дозволити собі відпочивати на найкращих курортах, їздити на дорогих авто і купувати брендові речі. Однак вона не завжди жила в достатку.

Віра Брежнєва, в дівоцтві Віра Галушка, народилася в невеликому українському містечку Дніпродзержинську. Виросла в багатодітній родині звичайних роботяг. Батьки дівчини працювали на хімзаводі. Дозволити собі розкішне життя вони не могли, тому доводилося доношувати речі за старшими сестрами, а також рано піти працювати.

В інтерв’ю для YouTube-каналу журналістки Дар’ї Шаповалової Брежнєва згадала свій випускний вечір. Вона розповіла, як збирала свій образ і не змогла собі дозволити оплатити банкет.

“Випускний був в Дніпродзержинську – в тому місті, де я народилася. У мене був збірний образ: сукня від сестри і взуття від мами. Свого нічого не було. Тільки окуляри свої були. Я прийшла на випускний в цій сукні, але на сам випускний мене не пустили, – ділиться Віра. – у мене не було грошей здати в загальну скарбничку, щоб банкет був на мене розрахований. І мені сказали: “Сорькі!” Нас пізніше впустили, коли все вже майже поїли. І ми повеселилися. вже було час якраз йти зорьку зустрічати (прим. ред. – зустрічати світанок) “.