ж1

В Житомирській області співробітники СБУ затримали чоловіка, який займався реалізацією зброї та боєприпасів із зони АТО.

Про це поінформували в прес-службі СБ України. Новину передає Корупція.інфо

Як зазначили у відомстві, затриманий уже протягом багатьох років проживав на території Російської Федерації.

«Він відомий як неонацист, засновник російської фашистської організації «Легион «Вервольф». Затриманий неонацист, раніше був двічі судимий на території Російської Федерації: за спробу підірвати спорткомплекс «Олимпийский» під час єврейського фестивалю та зберігання наркотиків. Одного разу він отримав вирок й в Україні за виготовлення, збут і поширення порновідеопродукції за участю неповнолітніх хлопчиків», – розповіли у прес-службі.

Після того, як чоловік повернувся в Україну, то став політичним радником в одній з громадських організацій в Житомирській області і почав займатися незаконною реалізацією зброї.

«З початку 2015 року він налагодив постачання зброї та боєприпасів з району проведення антитерористичної операції для незаконного перепродажу», – говориться в повідомленні.

Затримання зловмисника відбулося якраз коли він намагався продати дві гранати Ф-1.

«Співробітники СБУ затримала торгівця зброєю під час спроби збуту двох гранат Ф-1. У ході обшуків правоохоронці також вилучили переобладнаний під травматичні набої пістолет «Беретта» та ще одну бойову гранату», – додали у прес-службі.

ж2 ж3

За даним фактом було порушено кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України