Дівчина встигла розповісти про жахливий випадок своїй мамі, і та вирішила домогтися справедливості у що б то не стало.

43-річний Джеймс Елдер напав на 19-річну дочку Джеймі-Лі Крейг у своїй квартирі в Глазго, Шотландія. Незважаючи на важке емоційний стан, дівчина знайшла в собі сили розкрити правду і співпрацювала з поліцією, передає Корупція.Інфо.

На жаль, після батькового злодіяння матері не вдалося домогтися довірливих стосунків з дочкою. Дівчинка так і не змогла впоратися з роз'їдає душу травмою і наклала на себе руки в грудні 2016 року.

"Це була не та дівчинка, яку я знала. Вона була в істериці, збентежена, дратівлива … <…> Вона поклала голову мені на коліна і почала плакати. Я обняла її. Як би мені хотілося зробити це зараз"

Мама Джеймі Ліз Крейг присягнулася на похоронах, що не пустить справу на самоплив. Вона дала свідчення в суді і розповіла присяжним, що дочка проговорилася про зґвалтування. Їй було важко говорити, мова матері раз у раз переривали сльози, але вона все одно гідно захищала дочку на судовому процесі. Ліз наполягала на тому, що збоченця варто звинуватити також і у вбивстві. Вона заявила, що у Елдера "кров дочки на руках".

"Я просто хочу добитися справедливості. Тепер я – голос моєї дочки. Ви ніколи не зрозумієте мене, поки не втратите дитини"


У Високому суді Глазго зачитали також свідчення загиблої Джеймі. За її словами, в квартирі перебували ще троє чоловіків крім татуся. Один з них спробував поцілувати дівчину до нападу самого Елдера. Дівчинка намагалася вирватися і піти, але, на жаль, не змогла.

Популярне: "Встала раком та …": Дружина генпрокурора опинилась в центрі гучного скандалу. Що витворила Луценко (ВІДЕО)


Ніщо не поверне матері дочка і не вгамується її біль, але сказані біля труни слова були вимовлені не дарма. Завдяки її показаннями суд виніс обвинувальний вердикт і покидьок отримав заслужене покарання: збоченець Джеймс Елдер засуджений на дев'ять років.