Поліція Київщини розшукує двох зниклих жінок

31-річна Юлія Зайкова та її 53-річна мати, Надія Головач, виїхали на автомобілі #Toyota, держномер #AI2662EE, з Броварів у напрямку столиці і зникли.

Дзвінок на спецлінію 102 про зникнення жінок надійшов 18 серпня, від жителя міста Бровари. Чоловік повідомив, що його співмешканка та її матір виїхали вчора, 17 серпня о 20 годині у напрямку столиці. Вже за пів години вони перестали виходити на зв’язок.

Наразі працівники поліції проводять усі необхідні оперативно-розшукові заходи щодо встановлення місцезнаходження зниклих жінок.

Вчора, 19 серпня, в поліції Київської області повідомили, що в Броварському районі знайдено авто марки «Toyota Rav4», на якому прямували в столицю без вісті зниклі мати і дочка.

У салоні авто знайшли особисті речі жінок і права. При огляді на автомобілі експерт виявив відбитки пальців і біологічні зразки.

Шановні громадяни! Усі, кому відоме місцеперебування розшукуваних жінок, або хто володіє будь-якою інформацією про можливе місце їх знаходження, повідомте на спецлінію 102! Анонімність гарантується!