61238018

Нардепи з податкового комітету Ради пропонують зверстати і прийняти Держбюджет-2016 на старому Податковому кодексі, а новий прийняти в 2016.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-реліз комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики, передає Корупція.Інфо.

"У середу, 16 грудня, на засіданні Комітету депутати розглядали можливість включення до порядку денного законопроекту №3630 (так званий компромісний урядовий проект податкової реформи)", – йдеться у повідомленні.

Через відсутність кворуму 16 грудня на засіданні комітету не вдалося прийняти рішення про включення до порядку денного компромісного варіанту Податкового кодексу. Проте члени комітету висловилися проти того, щоб рекомендувати Верховній Раді підтримати вказаний законопроект.

"На думку депутатів-членів Комітету, у ситуації, що склалася, найоптимальнішим варіантом буде зверстати бюджет на діючій податковій базі (можливо, з мінімальним її вдосконаленням), а вже в наступному році почати серйозну системну роботу над новим податковим кодексом, який вступить в дію у 2017 році", – зазначається в прес-релізі.