Закарпатка вдарила новонароджену дочку дошкою по голові, загорнула в поліетиленові пакети і попросила сусіда викинути в сміття.

Горе-матір звали Марія, раніше вона вже була судима за виготовлення наркотичних речовин. Однак тоді відбулася умовним терміном. Вела безпутний спосіб життя і випадково завагітніла від невідомого партнера.   

Народжувати дитину не планувала, обтяжувати себе материнськими турботами також не збиралася, а грошей на аборт у неї не було. Тому доношувала дитину, щоб позбутися її таким кривавим способом.

Псопулярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Варто нагадати, що у Миколаєві у контейнері поблизу п'ятиповерхівки знайшли мертве немовля зі слідами насильницької смерті. Породіллю поліція розшукала швидко, вона із цього ж дому.

Мертве немовля знайшли у контейнерах. Місцева мешканка пішла викидати сміття і серед пакетів побачила жахливу знахідку. Пані Лідія і зараз у шоковому стані. Каже, досі перед очима моторошна картина. Жінка зрозуміла, що дитина вже нежива. Викликала поліцію. Немовля оглянув судмедексперт. Висновок – дитину вбили.

«Труп новонародженої дитини з ознаками насильницької смерті. Було встановлено 30-річну жінку, яка вбила свою новонароджену дитину», – каже начальник Заводського відділу поліції Олег Гудима.