13-річна дівчинка вбила свого батька в Дрогобичі на Львівщині. Поліції вона розповіла, що нетверезий чоловік накинувся на неї і вона, щоб захиститися, вдарила його ножем в шию, передає Корупція.Інфо

На паркеті досі сліди крові, а в будинку страшний розгардіяш, який намагається прибрати друг загиблого.

"Батько приставив ніж до горла, погрожував їй вбивством, і вона з метою самозахисту схопила, що попалося під руку, це виявився ніж", – розповів заступник начальника Дрогобицького відділу поліції Роман Головей.

Удар став для батька смертельним. Все це поліція знає зі слів Вікі. Її мати і 10-річна сестра в той час вже спали. Коли копи приїхали на виклик, з'ясувалося, що і сам дитина жахливо п'яна. Дівчинку одразу госпіталізували, зараз з нею працюють психологи. У поліції кажуть, що з батьком Віка сварилася постійно.

Популярне: Тепер поїхати до країн ЄС українцям стане складніше: Скільки коштуватиме дозвіл і коли почнуть діяти правила

"Постійно принижував за те, що вона курила, вела антигромадський спосіб життя. Сусіди, знаючи цю сім'ю, чули неодноразовий шум, гам, просто звикли і не звертали на це увагу", – розповів Головей.

Підтверджує це і кум загиблого, але додає – в самозахист не вірить. Мовляв, дівчинка не приховувала, що свого батька ненавидить.

 "Я не вірю, що він її бив там. Вона не любила його. На мою думку, все горілка. Поки я живий, я з нею говорити не буду", – заявив приятель загиблого Степан.

На сторінці дівчинки в мережах інформації небагато – переважно Селфі і фото зачіски. Її мати зараз в поліції, сусіди з журналістами спілкуватися не хочуть, в школі теж не балакучі. Кажуть лише, що ніякої агресії за 8-класниця не помічали. "Вона не був конфліктним. Єдиний недолік – вона не вчилася", – зізналася вчителька.

У службі у справах дітей кажуть, що за сім'єю стежили, але раніше, коли батьки постійно пиячили. Останні ж два роки в сім'ю не навідувалася, тому що запевняють, вони виправилися.

"Мати доглядала за дітьми, вони були одягнені нормально. Чи не передбачено, що ми повинні далі відвідувати такі сім'ї. Звичайно, якби було таке звернення, ми б виїжджали", – пояснив начальник відділу служби у справах дітей Дрогобицької міської ради Ігор Яким.

Поліція розслідує справу як умисне вбивство, але кримінальна відповідальність за це настає з 14 років. Вікторії зараз 13, тому, найімовірніше, замість арешту з нею працюватимуть психологи. Додому дівчинка не повернеться, а разом з сестрою з лікарні поїде в дитячий будинок.