90984

Командувачі національних гвардій України та Грузії під час зустрічі в головному управлінні НГУ домовились про довгострокову співпрацю. Про це повідомили у прес-службі Нацгвардії, передає Корупція.інфо.

Під час робочої зустрічі командувач НГУ генерал-лейтенант Микола Балан ознайомив свого грузинського колегу бригадного генерала Левана Гамкрелідзе із завданнями нацгвардії України, окреслив коло проблемних питань і висловив думку щодо необхідності двостороннього співробітництва з метою обміну досвідом в багатьох аспектах діяльності структур.

"Представники грузинської делегації зазначили, що сьогодні українські нацгвардійці мають справу з ситуацією, яка виникла в Грузії ще у 2008 році. Необхідність швидко відпрацьовувати нові алгоритми застосування сил та техніки, забезпечувати службово-бойову підготовку особового складу та перехід на нові стандарти технічного оснащення – далеко не повний перелік проблем, що постали перед командуванням Національної гвардії Грузії", – йдеться у повідомленні.У прес-службі НГУ також додали, що сьогодні грузинські нацгвардійці несуть службу згідно стандартів Європейського Союзу та НАТО, вперше грузинські підрозділи нацгвардії взяли участь у військових операціях за межами країни.

Учасники зазначили, що саме національні гвардії обох країн стали першими військовими формуваннями в перші часи існування незалежних держав.

Командувач Національної гвардії України Микола Балан зазначив, що, хоча Нацгвардія Грузії входить до складу Збройних Сил Грузії, а Нацгвардія України у складі Міністерства внутрішніх справ, це не має значення, тому що головним показником є якість та своєчасність виконання покладених завдань.

"Обидві сторони домовились про початок двосторонньої взаємодії та обмін досвідом", – йдеться у повідомленні.

Наостанок, грузинська делегація відвідала Академічний музей Національної гвардії України.