ленін впав

Наразі представники міністерства культури України намагаються вирішити, куди відвезти демонтовані пам’ятники Леніна та інших лідерів комуністичного режиму. Пропозицій щодо розміщення є багато, зокрема – Чорнобильська зона.

Про це розповів віце-прем'єр-міністр – міністр культури В'ячеслав Кириленко. Таку новину передає «Преса України», повідомлає Корупція.інфо

«Були запропоновані різні варіанти для розміщення демонтованих пам'ятників тоталітарним вождям – Київ, Житомирська або Київська область, з найбільш екзотичних – ідея звезти їх до Чорнобильської зони. Наразі триває обговорення концепції музею тоталітаризму в рамках робочої групи», – розповів пан Кириленко.

Нагадаємо, 17 квітня у Краматорську відбулася мирна хода «Краматорськ – Україна», яка закінчилася на центральній площі поваленням пам'ятника вождю світового пролетаріату. Ленін піддався патріотичній громадськості і впав із першої спроби.

Нещодавно парламент прийняв закон «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки», який зокрема передбачає процедури та строки перейменування вулиць та об’єктів, назви яких пропагують комунізм.