На місці загибелі нардепа від "Народного фронту" Дмитра Тимчука, який помер в результаті вогнепального поранення в середу, 19 червня, працює слідчо-оперативна група Головного управління поліції.  Про це повідомив глава Нацполіціі Сергій Князєв, відео з його коментарем опубліковано в Facebook.

За словами Князєва, на даний момент підтверджено факт смерті народного депутата Дмитра Тимчука в результаті вогнепального поранення голови.  Правоохоронці розглядають кілька версій події: нещасний випадок, необережне поводження з вогнепальною зброєю і версії кримінального характеру.

Тим часом, директор департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко в коментарі hromadske.ua повідомив, що розглядається три версії: вбивство, самогубство, необережне поводження зі зброєю.

За словами Сергія Князєва, в момент смерті Тимчук в квартирі був не один, зараз поліція допитує громадянку, яка перебувала в приміщенні, а також сусідів.

Нагадаємо, що в середу стало відомо про смерть нардепа Дмитра Тимчука.  Спочатку повідомлялося про те, що він випадково вистрілив в себе в спробі почистити нагородну зброю.

Також відомо, що Тимчук два тижні тому відмовився йти на вибори в Раду, бо не знайшов гідних пропозицій.