Сьогодні, народний депутат від "Народного фронту" Дмитро Тимчук, який за версією поліцейських, помер в результаті необережного поводження зі зброєю від вогнепального поранення голови, в момент смерті вважався на засіданні Верховної Ради.  

 "На сайті Верховної Ради і в стенограмі сказано, що зареєструвалося 307 депутатів. Але імені Тимчука тепер в списку немає, а фактично – 306 імен присутніх", – каже журналіст "Країни" Галина Студеннікова.

 Інформацію підтверджують і наші колеги.  Так, казусний момент описує також журналіст BIHUS.info Олександр Курбатов на своїй сторінці в Facebook.

 "Військовий експерт, нардеп від" Народного фронту "Дмитро Тимчук, випадково застрелився будинку, під час чищення травматичного пістолета, хоча офіційно в цей час був присутній у Верховній Раді. По-перше, як він одночасно зареєструвався на сесії парламенту і будинку чистив свого Форт?  він роздвоївся? По-друге, військові, як правило, на рівні рефлексів перевіряють наявність патрона в патроннику. Тимчук здавався досить свідомим, щоб не грати з пістолетом. щось не так. з реєстрацією Тимчука в Раді – 100% не так, хоча  її терміново знесли з са  та, але трохи запізнилися. Ну і з випадковим пострілом теж щось не так ", – написав Курбатов.

 Втім, з часом стало відомо, що Тимчук в квартирі знаходився не один, а зброя була вогнепальна.  Джерело з слідчо-оперативної групи переказав "Країні" свідчення, які дала цивільна дружина Дмитра Тимчука.

 "За словами співмешканки, Тимчук не спав з 4 ранку. Останнім часом він був пригнічений. Подпівал. В день загибелі ходив по квартирі і крутив в руках пістолет, клацав. У нього давно були песимістичні настрої щодо ситуації, його місця і ролі в  життя, в політиці. Говорив, що втомився, що життя втратило сенс і не розумів, що далі робити. Ходив крутив, і коли вона перебувала на кухні, а він в кімнаті – прогримів бавовна. вона зайшла, він лежав на підлозі з кульовим пораненням  в голову. На вході є камери. Слідча група встановила, що сторонніх осіб в до  вартира не було ", – розповіло джерело в поліції.