Військова прокуратура Центрального регіону затримала за хабар у 3400 доларів старшого інспектора Київської митниці. Про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури.

Зловили співробітницю на гарячому – після одержання останньої частини неправомірної вигоди в розмірі 1200 доларів.

«Установлено, що вказана службова особа у липні 2018 року вимагала та отримала чотирма частинами від двох громадянок України неправомірну вигоду в розмірі 3400 доларів США за безперешкодне переміщення товарів в міжнародному пункті пропуску «Київ-Аеропорт» та нестворення штучних перешкод. Отримання посадовицею вказаних сум задокументовано під чс проведення негласних слідчих (розшукових) дій», – йдеться у повідомленні.

Наразі затриманій готуються повідомити підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та передадуть клопотання до суду про обрання відносно неї запобіжного заходу у виді взяття під варту та про відсторонення від займаної посади.

Додамо, за ч. 3 ст. 368 КК України, «прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, а так само прохання надати таку вигоду для себе чи третьої особи за вчинення чи невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, предметом якого була неправомірна вигода у значному розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, – карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна».