Течія віднесла дитину майже на дев'ять кілометрів вниз від місця купання. На Закарпатті сьогодні, 1 серпня, знайшли тіло 10-річної Наталії Ракущинець, яка втопилася у водах річки Тиса в селі Тросник Виноградівського району. 

"Орієнтовно о 13:10 тіло дитини було знайдено водолазами аварійно-рятувального загону мвста Хуст і доставлено на берег", – повідомляють у ДСНС. 

Школярку, яка втопилася, виявили на відстані близько дев'яти кілометрів вниз за течією від ймовірного місця купання двох дітей.

Закарпатські рятувальники в черговий раз закликають громадян дбати про безпеку під час відпочинку на воді і особливо ретельно стежити за дітьми.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, на Закарпатті після довгих пошуків 31 липня рятувальники виявили тіло зниклого дев'ятирічного хлопчика Вадима Позьма. Відомо, що 29 липня діти пішли на річку Тиса купатися і не повернулися. 

Також ми писали про прості правила, як врятувати потопаючого. Додамо, що за перше півріччя 2018 року у водоймах України втопилося 453 людини, в тому числі 43 дитини.