У поїзді №120 Львів-Запоріжжя померла жінка, рух потяга затримується на півтори години. Цю інформацію повідомляє прес-служба ПАТ "Укрзалізниця".

"Поїзд № 120, що прямує зі Львова до Запоріжжя, після затримки по станції Кривий Ріг, відновив рух об 11.54. Затримка поїзда по станції Кривий Ріг на 1 год. 35 хв. була викликана необхідністю слідчих дій, які були здійснені за фактом смерті одного з пасажирів", – зазначається в повідомленні.

За інформацією Укрзалізниці, пасажирка поїзда, яка їхала до станції Кривий Ріг у спальному вагоні поїзда Львів – Запоріжжя, була виявлена без ознак життя провідницею. Пасажирка насторожила працівницю "Укрзалізниці", а коли та вирішила розбудити жінку та не подавала жодних ознак життя.



Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Варто зазначити, що на місці події працювали представники Національної поліції та медики. Поїзна бригада надала свідчення у рамках слідчих дій. Через цей трагічний випадок поїзд, що рухався зі Львова у Запоріжжя був затриманий на півтори години.

Нагадаємо, що заради жаги екстриму і нових відчутів підлітки часто вилізають на дахи електричок. Такі небезпечні розваги не одноразово призводили до смерті людей.