1125

Сьогодні, 13 серпня, сотня людей, невдоволених газовою тарифною політикою українською уряду, зібрались під будівлею Львівської облдержадміністрації на пікет. Втім, свою протестну акцію вони закінчили вже за півгодини.

 

Активіст Ярослав Свелеба розповів, що на акцію прийшли учасники кількох громадських організацій міста, які подали заявку на проведення пікету. Серед них УНСО та Комітет захисту прав громадян.  Причина – невдоволення  роботою прем’єра Арсенія Яценюка.«Основним нашим питанням сьогодні є тарифи. Ми хотіли нагадати пану Яценюку про заяву, яку він давав ще за часів Януковича, що ціна на газ для споживачів має формуватись відповідно до ціни на український газ. Нам не зрозуміло, чому заводи, металургійні комбінати наших олігархів, які споживають левову частку нашого газу, мають отримувати газ, дотації і за цей газ повинен розраховуватись пересічний громадянин», – розповів він про мету протестної акції.

Під ЛОДА свої вимоги мітингувальники висловлювали мляво. Люди просто простояли там близько півгодини, вислухали промову спікера і почали розходитись. Як запевнив Ярослав Свелеба, такі акції у місті будуть повторювати.

Передає Корупція.Інфо

 ‡агрузка...