32bf282a43d3dc174e3e231ab7884a34

Ремонт проспекту Свободи та вулиці Лисенка у Львові відбувається згідно з графіком, запевнив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Юрій Голець. Тож, як і планували, 1 жовтня ці дороги відкриють для руху транспорту.

На просп. Свободи зараз облаштовують корито і заливають бетон під основу дороги. Стару бруківку, яку вийняли з-під асфальту, чистять, аби використати знову. «Уже розпочали замощення проїжджої частини відновленою бруківкою. Все відбувається без проблем», – розповів Юрій Голець, передає Корупція.Інфо з посиланням на прес-служба ЛМР.

Кошторис цього проекту становить 12,4 млн грн.

Щодо ремонтних робіт на вул. Лисенка, то поки тут ремонтують підземні комунікації – каналізацію та водопровід. За словами Юрія Голеця, роботи ускладнюються тим, що інженерні мережі лежать на досить великій глибині. Крім того, вулиця вузька, техніці важно розвернутися. Та попри це, роботи проводять згідно з графіком. «Ннапевно, вже наступного тижня розпочнемо замощення вулиці бруківкою», – додав посадовець.

Кошторис ремонту вулиці Лисенка – 7,5 млн грн.

Нагадаємо, вул. Лисенка сполучає східну частину міста з північною. Роботи розпочали там 20 липня. Відтак перекрили рух транспорту на ділянці від вул. Заньковецької до вул. Короленка. Під час наступного етапу робіт перекриють від Короленка до вул. Миклухо-Маклая.

Просп. Свободи закрили для руху транспорту 10 серпня через ремонт ділянки від вул. Гнатюка до вул. Вороного. До 1 жовтня ремонтники повністю зірвуть наявне асфальтне покриття дороги та замостять її бруківкою, яка була прихована під асфальтом.