Уродженка російського Ярославля, 27-річна Олена, що вийшла заміж за українського маніяка Сергія Ткача, захопилася своїм майбутнім чоловіком, тому що він "не такий, як усі", передає Корупція.Інфо.

Популярне: 
“Набирає нових членів партії”: Як відомий політик у басейні з оголеними “хлопчиками” розважався. Видовище не для слабких

"Для мене це було, може, як якийсь фільм жахів. Цікаво. Ти ніби розумієш, що це не з тобою відбувається, але водночас це цікаво. Навіть, може, якесь моторошне відчуття було перший час", – заявила жінка, передає НТВ.

Вона зізнається, що і раніше "захоплювалася саме схожими історіями".


"Стежила, знала, що є персонажі набагато страшніші за нього", – говорить Олена.

Ткача вона побачила по телевізору в кінці 2005 року, а потім, через деякий час, вирішила написати йому листа з пропозицією познайомитися і поспілкуватися.

Далі почалася тривала переписка, і в кожному листі Ткач пропонував росіянці приїхати в гості, до нього у в'язницю в Житомир.

Олена довго не погоджувалася, оскільки боялася "не підійти за зовнішністю й інтелектом", але після побачення і вже "телефонного" роману маніяк запропонував дівчині одружитися, на що вона відповіла згодою.

Шлюб став для дівчини другим, а для чоловіка – четвертим. Через деякий час Олена народила дочку, проте дитину наразі виховують її батьки, які відібрали дівчинку. 27-річна уродженка Ярославля планує отримати громадянство України.

Нагадаємо, Сергій Ткач був затриманий у 2005 році в своєму будинку в Пологах (Запорізька область). Він отримав три довічні терміни.