У Сумській області під час сесії помер депутат Олександр Дем'яненко. Йому стало погано під час конфлікту з колегами.

Депутати спробували провести позачергову сесію Верхньосироватської ОТГ, на якій між присутніми на засіданні виник конфлікт. Позачергову сесію скликали для заслуховування звіту голови ОТГ Алли Олександрової. Самій жінці стало погано ще зранку. Вона відчула слабкість та викликала швидку медичну допомогу. Її доправили до лікарні.

Попри відсутність голови ОТГ, депутати намагались провести сесію і розглянути на ній інші питання. На думку деяких обранців, це відбувалося в порушення регламенту. Через це і виник конфлікт.  Олександру Дем'яненку раптово стало погано. Медики не змогли врятувати чоловіка. Він помер у 63-річному віці.Зазначимо, що Олександр Дем'яненко — батько Геннадія Дем'яненка, колишнього прокурора, а нині власника компанії "LS Group" і президента однойменного футбольного клубу.

Зазначимо, що нещодавно стало відомо про смерть координатора групи "Інформаційний спротив", нардепа фракції "Народний фронт" Дмитра Тимчука. За попередньою інформацією, він протирав пістолет і випадково вистрелив у себе.