Голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко не вказала в деклараціях повні відомості про бізнес свого чоловіка Олександра Тимошенко і його прописки в Чехії, передає Корупція.Інфо.

У деклараціях про доходи Тимошенко відсутня чеська компанія Medical Invested Capital True Standing Europe Limite, власником якої є гвінейська фірма Medic Trust.

Ця чеська фірма займається орендою нерухомості. Олександр Тимошенко є керуючим партнером цієї компанії з 2014 року. Компанія з такою ж назвою зареєстрована і в Лондоні.

Популярне: "Біблійна мітка звіра": Українці знайшли таємний символ на біометричних паспортах


Тимошенко також не задекларувала чеську громадську організацію "Батьківщина". Це організація зареєстрована 2015 року в Празі. Засновники – Олександр Тимошенко, Яна Даніо і Галина Андрейцев. Основна мета організації – співпраця українців за межами України.

У той же час в декларації вказано дохід Олександра від чеської компанії Britico Product (300 тис грн за два роки). В основному компанія займається – посередництвом в нерухомості і рекламою. Кількість працівників не перевищує 5 осіб.

Влітку 2017 року всі перераховані юрособи змінили прописки і зараз знаходяться за однією адресув Празі: Opletalova 1525/39, Nové Město, 110 00 Praha 1.

Сам Олександр Тимошенко прописаний в Празі на вулиці Za zahradami 387/17. Ще одна чеська прописка Тимошенко – Ústí nad Labem, Na Kohoutě 804/14, PSČ 40010.

Жодне з чеських місць проживання не вказано в деклараціях Юлії Тимошенко, в той час як сам Олександр Тимошенко вписує ці адреси в офіційні реєстри Чехії.

Джерело: Наші гроші з Денисом Бігусом