Весь Львів обвішаний біл-бордами і плакатами з привітанням такій собі Вікторії Анатоліївні. Мешканців цікавить, хто ця особа і чому про неї тепер відомо цілому місту. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на Дивись.info, передає Корупція.Інфо.

Як з’ясували журналісти, Вікторія Анатоліївна мешкає у Львові і її прізвище Прокопивнюк. Нещодавно жінці виповнилось 34 роки. З цього приводу і розвішали біл-борди.

віка 2

Є теорія, що ця Вікторія – донька екс-очільника ДАІ Львова Анатолія Прокопивнюка, але ця інформація не підтверджена. Однак, відомо, що наразі по цілому Львову розвішано близько 1160 рекламних білбордів і сітілайтів зі словами привітання Вікторії Прокопивнюк. Як з’ясувалось, термін перебування цієї «реклами» проплачений з 23 липня до 1 серпня. Найцікавіше те, що для такого масштабного привітання викупили усі рекламні площини Львова, які надавали десять рекламних агенцій.Провівши деякі підрахунки, журналісти встановили приблизну ціну такого привітання: реклама на одному білборді коштує в середньому 1200 гривень. Якщо помножити цю суму на кількість скуплених біл-бордів (1160), то можна зрозуміти, що автор привітання витратив близько 1 мільйона 300 тисяч гривень. Можливо, на таке велике замовлення зробили знижку, але навіть при цьому ціна навряд чи була меншою, ніж 1 мільйон гривень.

віка 4

На жаль, на головне питання – хто і навіщо зробив такий подарунок – наразі немає відповіді. Але користувачі соцмереж висміяли такий спосіб витратити гроші.

віка 5

«Нема куди грошей діти», «Пропоную гру: хто знайде більше білбордів з Вікторією Анатоліївною», «Хоч би без помилки написали. А де звертальна форма?», – сміються мешканці міста.