Леді Селія Уест, яка була хрещеною британського принца Гаррі і входила в найближче коло королеви Єлизавети II, померла у віці 71 року. Про це повідомляє The Daily Telergaph.

За даними видання, принц Гаррі вже зв’язався з родиною покійної і висловив співчуття. У повідомленні про смерть леді Селії йдеться, що вона померла “раптово, але мирно”.

Леді Селія була однією з шести хресних батьків, яких для принца Гаррі вибрали принц Чарльз і принцеса Діана, пише джерело. Вона також була присутня на весіллі свого хрещеника з Меган Маркл в травні 2018 року.

Відзначається, що леді Селія і її чоловік, лорд Семюел Уест, були членами найближчого оточення королеви і завзятими любителями скачок. Зокрема, з 1999 до 2018 року лорд Семюел був конюхом при королівському дворі.

Нагадаємо, що принц Гаррі і Меган Маркл втратили влітку дитину через викидень у герцогині. Про це Маркл розповіла в колонці на The New York Times.

Вона розповіла, що це сталося звичайного липневого ранку. Маркл поміняла підгузники синові і після цього відчула різку судому.

“Я впала на підлогу з ним (дитиною, – ред.) на руках, наспівуючи колискову, щоб ми обидва заспокоїлися, весела мелодія різко контрастувала з моїм відчуттям, що щось не так. Коли я стискала в руках свого первістка, я знала , що втрачаю другого “, – розповіла герцогиня.

За словами Маркл, через кілька годин вона спостерігала з лікарняного ліжка, як поруч “розбивалося серце” заплаканого принца Гаррі.

Герцогиня пише, що втратити дитину – “майже нестерпне горе, яке переживають багато хто”, але мало хто про це говорить. За її словами, розмова на тему викидня залишається табу і пронизана необгрунтованим соромом.