У Києві поліцейські побили неповнолітнього біля супермаркету Billa на Позняках. Про це повідомив Макс Коваль у Facebook та оприлюднив відео з місця подій.

“Київські поліцейські побили неповнолітнього за те, що він навантажив повний візок “revo”, підвіз до каси і залишивши там товар. Поліцейський так бив дитину що у нього руки в крові, а він говорить той факт силу застосував у справі!!!”, – пише Коваль.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

На відео добре видно, що у поліцейського збиті кулаки, а у юнака – тілесні ушкодження. Поліцейський у свою чергу вважає, що нічого поганого не зробив.

Нагадали, прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо поліцейських, які побили двох жителів Мукачево Як повідомили юнаки, 20 липня, близько 4 год ранку до них на службовому автомобілі під’їхали працівники патрульної поліції в Закарпатській області, після чого стали наносити їм удари по різним частинам тіла.

Подію кваліфікували за ч.2 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, якщо вони супроводжувалися насильством або погрозою застосування насильства.