В.о. керуючого справами виконкому Херсонської міськради, відома активістка Катерина Гандзюк, яку 31 липня облили кислотою, знаходиться в стабільно важкому стані.

Про це повідомив лікар-анестезіолог Херсонської обласної лікарні Ігор Равеля в ефірі телеканалу, який зазначив, що постраждала залишається в свідомості.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

"Площа ураження залишається такою ж самою – 30%. Стан хворої за добу не змінилося в гіршу сторону, стабільно важкий. Вона в свідомості, контактна", – розповів він.

За словами лікаря, всі життєво важливі функції організму Гандзюк нормалізовані у вигляді нормального артеріального тиску, роботи нирок, тому "хвора стабільна на сьогодні".

Нагадаємо, 31 липня на Гандзюк напали біля під'їзду її будинку. Невідомий чоловік облив її кислотою, в результаті чого активістка отримала серйозні опіки.

Попередньо поліція кваліфікувала інцидент як "хуліганство", проте пізніше напад було перекваліфіковано на ч. 2 ст. 121 КК України "Умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинені з метою залякування потерпілого"