У мережі скандал через поїздку начальника Генерального штабу ЗСУ Віктора Муженка на «Ігри нескорених» в Торонто, передає Корупція.Інфо

Популярне: Це почнеться вже завтра!!! Синоптики зробили термінову заяву щодо різкої зміни погоди. Тримайтеся, українці

Про те, що Муженко особисто поїхав на спортивні змагання ветеранів бойових дій в якості глядача він повідомив у себе в соціальних мережах.

Відзначимо, в Канаду він відправився після участі в засіданні Саміту Радбезу ООН в Нью-Йорку, а також зустрічі Порошенка з Дональдом Трампом у Вашингтоні.

«Присутність на відкритті «Ігор нескорених» в дружній Канаді – це велика честь для мене. Перебував в атмосфері прояву сильного духу і волі до перемоги наших переможців. Це завжди мотивує і надихає!», – коментував Муженко.

Нагадаємо, 15 українських спортсменів змагатимуться в таких видах спорту: атлетика, пауерліфтинг, плавання, стрільба з лука, веслування на тренажерах і велоспорт на шосе. У цьому році збірна України вперше взяла участь в цих змаганнях.

Хвастощі Муженка викликали невдоволення у користувачів соціальних мереж. Зокрема, вони зазначають, що «в країні війна, а начальник Генштабу на іграх», «краще б він кадрові питання вирішував».