Відомий український фотограф Ян Доброносов, який частенько показує громадянам, що роблять народні депутати у Верховній Раді, продовжує радувати людей досить незвичними ракурсами зйомки. В результаті на кадрах нардепи виходять “як є”, без підготовки і без зайвого пафосу.

На цей раз Доброносов в мережі Facebook розмістив фото із зображенням неоднозначного виду народного депутата від партії “Слуга народу” Юлії Грішиної та її колеги. На фото видно, як чоловік, розправивши руку, тримає Грішину за заднє місце.

Сам Доброносов написав, що фото виглядає саме так, тому що камера фотографа зловила момент під таким ракурсом. Насправді, в момент зйомки рука чоловіка просто була в районі спідниці Грішиної.

Користувачі мережі миттєво відреагували на свіже фото коментарями про те, що “вдома нардепу дістанеться на пироги”. Сама ж заміжня Грішина відреагувала на двозначний пост з гумором: “Сьогодні ночую під куполом”.

Нагадаємо, що нещодавно у мережу попала фотографія нардепа з фракцї “Слуга народу” Олександра Куницького у його колеги. Депутати виглядати , ніби закохана пара. На думку коментаторів, дівчина висловлює крайню зацікавленість чоловіком. Крім того, нардепів запідозрили в «любовному трикутнику»: ззаду Куницького ніжно обнімає інший нардеп.