Екс-дружина президента-втікача Віктора Януковича Людмила у середу, 9 жовтня, святкує свій день народження.

Так, їй виповнюється 70 років. У зв’язку з цим OBOZREVATEL вирішив дізнатися, як зараз виглядає колишня перша леді України і де вона живе.

Людмила Янукович була однією з найскандальніших перших леді і пізніше перестала з’являтися з тоді ще президентом Віктором Януковичем на публіці. Пара одружилася у листопаді 1972 року, і нещодавно стало відомо, що вона розлучилася після 45 років спільного життя.

Зазначимо, що після втечі чоловіка у 2014 році Людмила переїхала до Криму, де живе сама і намагається не потрапляти в об’єктиви камер. Колишній першій леді України належать кілька продовольчих магазинів на півострові. Проживає вона на морському узбережжі у Севастополі.

Крім того, колишню дружину Януковича бачили навесні 2019 року на Братському військово-меморіальному кладовищі у Севастополі, де похований її син – Віктор Янукович-молодший. Як повідомляли очевидці, за годину до її приїзду на кладовище прибули охоронці, вони оточили територію.

Нагадаємо, що популярність до Людмили Янукович прийшла у 2004 році. Під час Помаранчевої революції на мітингу у Донецьку вона розповіла про “наколоті” апельсини, “американські” валянки і намети з товстою основою і підігрівом, які видавалися прихильникам Віктора Ющенка на столичному Майдані.