Дозвіл на обшук видав Печерський райсуд Києва, передає Корупція.Інфо

Популярне: Там було справжнє пекло!!! На Львівщині сталася моторошна смертельна ДТП

В офісі інтернет-видання "Страна" сьогодні вранці проводиться обшук. Крім того, співробітники СБУ увірвалися до квартир двох журналістів видання. Про це повідомляється на сайті ЗМІ.

Дозвіл на обшук видав Печерський райсуд Києва. Як йдеться в ухвалі суду, обшук йде по справі про "розголошення державної таємниці". "Це нова справа, яка фабрикується проти нас СБУ", – зазначили у виданні.

Повідомляється, що у "Страни" вилучають комп'ютери, в будинках у журналістів – і телефони, і планшети.

Обшуки в ЗМІ вже прокоментував голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Пізніше факт обшуків підтвердили в СБУ. Спікер спецслужби Олена Гітлянська повідомила, що перевіряють комп'ютери на наявність матеріалів, що містять державну таємницю.

Нагадаємо, перший раз в редакцію з обшуком прийшли силовики 22 червня. Тоді ж був затриманий головний редактор видання Ігор Гужва. Він пов'язує обшуки в редакції видання з критичними публікаціями на адресу депутата Верховної Ради Дмитра Лінька (Радикальна партія). За його словами, кримінальну справу проти видання сфальсифіковано. Зазначимо, що Лінько підтвердив вимагання з боку Гужви.

24 червня Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід для Гужви у вигляді утримання під вартою з можливістю внести 544 тис. грн застави. Пізніше заставу було сплачено і Гужва вийшов на свободу.