Суддя Дружківського міського суду Донецької області Геннадій Молибога, затриманий в грудні 2017 року під час отримання хабара в 13 тис. Гривень, у червні повернувся на роботу і проводить судові засідання. Про це повідомляє прес-служба Вищої ради правосуддя.

Відзначимо, що після затримання судді, за клопотанням керівника САП Назара Холодницька, був заарештований і відсторонений від посади. У травні Холодницький попросив ВСП продовжити відсторонення Молибога ще на 2 місяці. Там же задовольнили запит глави САП лише частково і продовжили заборону тільки до початку червня. Після цього суддя повернувся до роботи і нових звернень від Холодницька не було.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

Молибога підозрюється по ч.3 ст.368 КК в отриманні хабара за не притягнення фізособи до адміністративної відповідальності. Також він отримав 5 тис. Гривень за збереження прав водієві, якого затримали п'яним за кермом.

Під час обшуків в будинку у судді знайшли майже 14 тис. Доларів, 30 тис. Гривень і 90 тис. Рублів.

Нагадаємо, У Дніпрі правоохоронці на хабарі затримали трьох посадовців. Про це йдеться у повідомлені Управління захисту економіки в Дніпрі. СБУ та прокуратура спільно з поліцією викрили та задокументували корупційну схему зняття арешту з майна громадян та підприємств. А спільно з працівниками Нікопольського відділу поліції та Нікопольської місцевої прокуратури – схему прийняття та оплати виконаних робіт у сфері ЖКГ.