У мережі з'явилося відео, на якому співробітники московського аеропорту "Шереметьєво" зі сміхом коментують пожежу літака SSJ 100, яка виникла в ході посадки.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, за трагедією на злітно-посадковій смузі співробітники аеропорту спостерігали з кабінету з моніторами, що відображають те, що відбувається. Люди знімали на телефони відео і весело коментували посадку палаючого лайнера.

Нагадаємо, в московському аеропорту "Шереметьєво" через пожежу здійснив екстрену посадку літак Sukhoi Superjet-100, що летів до Мурманська. Пожежу загасили приблизно за 15 хвилин. На борту літака, що летів з московського аеропорту, знаходилося 78 чоловік.

Попередньо, причиною пожежі стало потрапляння блискавки в борт авіалайнера. Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу про порушення правил безпеки руху і експлуатації повітряного транспорту, що спричинило з необережності смерть двох і більше осіб.

З 78 пасажирів і членів екіпажу літака, що здійснив аварійну посадку в аеропорту "Шереметьєво", вижили 37 чоловік. 41 осіб, включаючи одного члена екіпажу, загинув.