Народний депутат України Вадим Новинський ("Опозиційний блок") припустив, що поведінка фракції "Самопоміч" у Верховній Раді (відмова голосувати до зняття недоторканності з Новинського) може бути пов'язано з недавніми, підвідомчих силовиками, обшуками у Львові, передає Корупція Інфо

Новинський заявив, що правоохоронні органи зацікавилися оточенням мера Львова та головою партії "Самопоміч" Андрія Садового.

"У них (У "Самодопомоги" – Прим.Ред.) там обшуки проводять. І є купа кримінальних справ на їх керівництво. Тому вони, мабуть, торгуються з Генеральною прокуратурою", – повідомив журналістам народний депутат від Опозиційного блоку.Як повідомляла "Країна", у Львові хабарник з міської ради сплатив заставу в 2 мільйони гривень і вийшов на свободу.

Нагадаємо, що 17 листопада співробітники військової прокуратури і СБУ затримали Гольця під час одержання неправомірної вигоди у сумі 80 тисяч гривень від одного з львівських бізнесменів.

"Країна" підготувала спецматеріал про те, що між Садовим і людьми президента починається війна. "Самопоміч" відмовляється голосувати в Раді, а прокуратура початок кримінальну справу проти одного із соратників мера Львова.