пістолет

Народний Депутат України Ігор Мосійчук поділився подробицями інциденту, що стався з його помічником Станіславом Коломійцем.

Про це повідомляє Корупція Інфо

"Пізно ввечері, в Києві, Станіслав Коломієць разом із Владиславом Бондаренком – головою Дарницької районної організації Радикальної партії, ішли вул. Анни Ахматової. Біля них зупинився автомобіль марки БМВ Х5, номер АА 7357 НІ. З автомобіля вибіг чоловік і без попередження розпочав стрільбу по Коломійцю. Всього було здійснено 7 пострілів з вогнепальної, як встановили пізніше правоохоронці, зброї.На щастя, ніхто не постраждав, хлопці встигли забігти до розташованого поряд ресторану "Чайхона Базар". Одразу після цього невідомі зникли з місця злочину, викравши безпосереднього свідка події – продавця фруктів, який бачив нападників. Чоловіка кілька разів вдарили і заштовхали в автомобіль. 

За словами Мосійчука, Станіслав Коломієць та Владислав Бондаренко одразу почали телефонувати в міліцію, повідомили про стрільбу і викрадення людини.

Проте патруль нової поліції прибув на місце аж через 25(!)хв і повідомили, що оператор направив їх на виклик по "хуліганству". Ще через 10 хв прибуло підкріплення, і тільки тоді вдалось оголосити операцію "Перехват", але звісно більше ніж через півгодини після події зловмисники вже були далеко. Єдине, що вдалось встановити слідчо-оптичній групі, так це те що номери номери на БМВ були вкрадені з іншої машини в Оболонському районі Києва ще 8 вересня цього року", – написав нардеп на своїй сторінці в Facebook.