Представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко заявила, що не носить сукні від "Шанель" і "Діора", а її прикраси – якісні підробки, передає Корупція.Інфо

Про це вона сказала в інтерв'ю "Цензору", коментуючи критикув соцмережах її сукні на церемонії "Жінка третього тисячоліття"

Ірина Луценко: Я АТОшникам сказала: У мене таке відчуття, що Генпрокурор вирішив пересадити членів коаліції або депутатів.

"Шанель" і "Діор"? Я не була ні в "Шанель", ні в "Діор". Що стосується сукні, то я дуже багато шию. Видаю точку: на вулиці Боженка є дуже великий склад тканин. В Україні взагалі можна купити будь-яку тканину будь-якої марки. Звичайна, розшита бісером тканину; плаття було пошито за 3 дні. Шила його, щоб мати можливість кудись вийти. Розумієте, я помітно схудла за останній час, тому довелося пошити плаття", – сказала Луценко.

Також вона заявила, що її коштовні прикраси – проста біжутерія.

"Це звичайна біжутерія, хороша репліка, не більше того. Гідною біжутерії дуже багато в тому ж "Оушен", вона може підійти до будь-якого плаття, зшитому з тканини, купленої в Києві, українськими майстрами", – зазначила нардеп.

"А сумці, з якою я там була, – їй, напевно, років 8. Євген, мені 51 рік. У мене є 2 подарованих свого часу сумки, які я задекларувала. Але те, у що я була одягнена, – це абсолютно не "Діор" і не "Шанель". Просто я вмію одягнутися. Але це не означає, що це обов'язково повинні бути дорогі марки", – додала Луценко.

 

Популярне: А виною всьому теща: Чому Євгенії Тимошенко прийшлось обирати між чоловіком і матір’ю. Приголомшливі причини розлучення з померлим Шоном Карром