30dfbaa6199e4c188fd86d002dc1ef20.i240x268x338

Миколаївська 15-річна школярка, яку зґвалтували її друзі-підлітки на орендованій квартирі в ніч з 21 на 22 листопада, не хотіла писати заяви про це в міліцію, оскільки вважає себе саму винною в події.

Про це вона написала в соціальній мережі «Вконтакті» під час листування з друзями.

Так, потерпілу запитали, чи буде вона писати заяву в міліцію, на що вона відповіла: «Я не буду нічого писати, бо я сама в цьому винна».

Разом з тим на ранок після події потерпіла написала у своєму акаунті в соціальній мережі «Twitter» про те, що вона прокинулася незрозуміло з ким і ледве знайшла свій одяг.

«*** Енное ранок прокидаюся незрозуміло з ким, в келиху сеча, голова болить, ще й одяг ледве знайшла», – йдеться в повідомленні, яке на сьогоднішній день вже видалено.

Нагадаємо, як раніше повідомлялося, в ніч з 21 на 22 листопада на  квартирі на вулиці Адміральській в Миколаєві група підлітків від 14 до 16 років, святкуючи День народження свого товариша, згвалтували свою подружку, 15-річну школярку. Як повідомили в прокуратурі, потерпіла не хотіла писати заяву в органи, а про подію прокуратура дізналася 26 листопада завдяки листу на електронну пошту прокуратури Центрального району Миколаєва від невідомої особи з інформацією про подію.

Прокуратура на даний момент вже відкрила кримінальне провадження за частиною 3 статті 152 Кримінального кодексу України («Зґвалтування, вчинене групою осіб, або згвалтування неповнолітньої»), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років.