Українців обурило чергове вихваляння прем’єр-міністра Володимира Гройсмана медичною реформою, передає Корупція.Інфо

«Здоров’я – це скарб. Змінюючи систему охорони здоров’я робимо все, щоб кожен українець мав всі можливості для збереження цього скарбу», –  з таким зверненням Гройсман звернувся до українців і опублікував відповідне відео.

Як свідчать коментарі, що зібралися під цим постом, громадяни браваду голови уряду не поділяють.

«Ага, тільки лікарі самі кажуть, що завдання уряду – зменшення кількості населення», «Ви онкохворих навіть обезболюючими не забезпечили, а ще смієте говорити про здоров’я», «Ми побороли усі існуючі хвороби. Залишились тільки гіпертонія, астма і діабет. Я так зрозуміла з цього спітча», «Про яке здоров’я ви кажете? Ви винищуєте народ своєю реформою!», «Ця реформа вигідна тільки корпораціям, які будуть отримувати надприбутки, за рахунок держави і людей.

 

 

Охороною здоров’я тут і не пахне. Основна мета – збільшення хворих і, відповідно, прибутку. Справжня реформа повинна базуватись на профілактиці та недопущенню розповсюдження хвороб. У нас був шанс змінити систему в цей бік, на жаль ми вибрали іншу. Готуйте золоті злитки», “Наші поліклініки – це приниження людської гідності, “Медецина для багатих – бідні в прольоті!!!”, – обурюються українці.

Прем'єр-міністр порадив усім долучатися до створення нової системи охорони здоров'я в інтересах українських громадян, а не "постійної "оголтєлої" критики, яка ні до чого не приводить". 

Як повідомлялося, 19 жовтня Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому проект закону "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів", який стане базою для проведення медичної реформи в Україні.

14 листопада народні депутати ухвалили Закон України "Про сільську медицину", який передбачає запровадження телеконсультацій.

Відзначимо, в Великобританії набув чинності закон “Ордери на стан неясного походження”, який спрощує процедуру притягнення до відповідальності діючих і екс-чиновників, зокрема з України, за придбання елітної нерухомості, а також лікування та навчання дітей за “брудні” гроші.

 

 

 

 

Популярне: Ось і фінал! Стало відомо скільки років "світить" Зайцевій