Олексій Дорошенко, голова Асоціації постачальників торговельних мереж, оприлюднив результати масштабного дослідження. За інформацією, проводилося дослідження різних сортів вершкового масла, виробленого в Україні, і близько половини продукції виявилася фальсифікатом, передає Корупція.Інфо

Популярне: Подарунок від Порошенка Яценюку на день народження. Ніколи не здогадаєтесь, ЯКИЙ САМЕ!

Глава асоціації підкреслив, що, дослідивши різні марки масла, фахівці прийшли до висновку, що велика кількість продукції виготовлено з «незрозумілих» інгредієнтів, хоча в складі вершкового масла повинно бути тільки натуральне молоко. У підсумку в список недобросовісних виробників потрапили відразу 15 компаній, і частка хімічних добавок в продуктах склала від двадцяти до ста відсотків. «Лідирує» в антирейтингу масло «Вологодське» виробництва «Хмельницька маслосирбаза», в складі якого більше 82 відсотків жиру.

 

Слідом за цим продуктом йде масло «АхМолоко» ТОВ «Славія» та «Селянське» ТОВ «Богодухівський молзавод» з часткою жиру понад 72 відсотків. Також до п'ятірки потрапило масло «Альма-Віта», вироблене підприємством з такою ж назвою, і масло «Галичина» виробництва ПАТ «Галичина».