бойовики

Троє ватажків проросійських терористів, які називають себе "міністрами ЛНР", все ще отримують українські пенсії.

Про це у себе в Facebook повідомив радник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Денис Денищенко, передає Корупція Інфо

"З дванадцяти членів радміну "ЛНР", які числяться на обліку в ПФ, не гребували хунтовськими пенсіями п'ять осіб. Двох з них (Галінкіна і Запорожцева) зняли з обліку влітку цього року, а решта три "почесних" терориста пенсійного віку, все ж, користуються послугами пенсійного фонду України. Задирака, Кукоєв і Наден, зціпивши зуби і затиснувши носи, страждаючи від підступів нудоти, отримують гроші, які заробляють для них "укропопітеки", "фашисти", "салоїди", – написав він, опублікувавши при цьому відповідні документи з Пенсійного фонду України.

При цьому Денищенко зазначив, що у відомстві відмовилися оприлюднити суму одержуваних проросійськими бойовиками грошей з українського бюджету.

"У зв'язку з цим у мене виникає ряд питань: Коли припиниться це знущання над українцями з боку державних структур, а зокрема, ПФ? Яким чином злочинці отримують виплати від України? Напевно вони або знімають гроші на території України, або в Росії. Тоді, чому, досі їх картки для виплат не заблоковані або не відбулося затримання злочинців?", – задається питаннями радник голови області.