У Верховній Раді зареєстровано два проекти постанови про відсторонення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. 1 листопада інформація про їх внесення з'явилася на сайті парламенту, передає Корупція.Інфо.

Автором проекту постанови № 7250 "Про відсторонення Арсена Авакова від виконання повноважень Міністра внутрішніх справ України" є народний депутат Юрій Левченко.

Інший законопроект був внесений нардепом Сергієм Капліним. Він вимагає відсторонити Авакова на час проведення НАБУ розслідування по "справі рюкзаків".

Популярне: “Остаточно відмовилися від планів”: стало відомо про стан постраждалої вагітної жінки в харківській ДТП, лікарі зробили неможливе

Як раніше повідомлялося, голова парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронних органів (фракція "Батьківщини" Андрій Кожем'якін заявив, що поспішати з відстороненням міністра внутрішніх справ Арсена Авакова від посади на час досудового слідства щодо його сина Олександра недоцільно.

Як раніше повідомлялося, 1 листопада Солом'янський райсуд Києва обирає запобіжний захід синові міністра внутрішніх справ Олександру Авакову. Він є фігурантом справи про рюкзаках" для Нацгвардії, закуплених за корупційною схемою.

Як відомо, 31 жовтня НАБУ проводила обшуки у сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра.

Згодом НАБУ затримала трьох осіб за підозрою в розтраті коштів під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії, зокрема сина голови МВС Олександра Авакова, екс-заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Чоботаря та представника фірми-переможця тендеру з постачання рюкзаків.