Експертизи в "справі рюкзаків Авакова" встановили, що їхня собівартість становила 555 грн, тоді як МВС за підсумками тендера купувало їх за 2899 грн за штуку. Частина рюкзаків була пошита в тюрмі, передає Корупція.Інфо.

Про це в Солом'янському районному суді Києва, який розглядає запобіжний захід синові голови МВС Олександру Авакову заявив представник прокуратури.

Як зазначив прокурор, товариш Авакова-молодшого Володимир Литвин, також затриманий у "справі рюкзаків", повинен забезпечити їхнє шиття, "причому якість нікого не хвилювала, оскільки ніяких проблем із прийманням цих рюкзаків МВС виникнути не повинно було".Популярне: “Остаточно відмовилися від планів”: стало відомо про стан постраждалої вагітної жінки в харківській ДТП, лікарі зробили неможливе

"Згідно з проведеними експертними дослідженнями, зокрема, товарознавчими експертизами, вартість одного рюкзака становить 555 грн, тоді, коли під час тендерної закупівлі за одиницю було сплачено 2899 грн", – сказав він.

Крім того, зазначив прокурор, частина рюкзаків для МВС була пошита у виправних установах. Собівартість одного такого рюкзака – від 60 до 130 грн.‡агрузка...