IMG_8362

У декларації заступника голови Дніпропетровської міськради, який очолив міський осередок партії "Відродження", немає нічого, окрім двох іномарок і депозиту в 6 тис. гривень.

Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на Depo.uaНа запитання про те, яким чином йому вдається утримувати дві іномарки на зарплатню чиновника, і, напевне, винаймати житло, Крупський відповів: "Дані іномарки знаходяться на правах власності у членів моєї родини, а, оскільки я записаний у техпаспорт, зобов'язаний їх декларувати. До приходу у власні структури, я займався бізнесом. Після того, як я очолив Самарську райраду у м. Дніпропетровську, я вимушений був оформити на членів родини свій бізнес. Доречі, машини 2004 року, і вимагають додаткових фінансових ресурсів на ремонт. Сьогодні у мене дочка – успішний бізнесмен, вона мене радує. Вона утримує станції техобслуговування. І я декларую її доходи. У мене квартира у Придніпровську. Ті ресурси, що заробляю, вношу в загальну скарбничку – оплачую комунальні рахунки. Хоча, за великим рахунком, на сьогодні сім'я утримує мене", – зазначив він. 

Відомо, що на утриманні Крупського немає малолітніх дітей, він розлучився з дружиною у 2006 році. Він повідомив, що збирається цього року одружитися знов.

За даними ЗМІ, дочка Крупського володіє станцією техобслуговування "Тойота".