У Мережі розгорівся скандал через депутата Радикальної партії Іллі Смичка, передає Корупція.Інфо.

Політик вирішив підняти свій авторитет і звернувся до сільської ради села Андріївка Чернязовского району. Депутат Житомирської обласної ради поцікавився, чи може він чимось допомогти місцевим жителям. Єдине про що попросили чоловіка – купити кілька комп'ютерів для школи, так як діти просто не можуть вивчати інформатику.

Популярне: "Штраф 170 тисяч гривень…": В Україні готуються ввести каральні заходи, кого з українців стосуватимуться нововведення

Смичок не розгубився і вже через тиждень повернувся зі своїми фотографами і п'ятьма ноутбуками, які урочисто вручив дітям. Але буквально після заходу, відкрилася правда. Для початку діти побачили, що на ноутбуках не встановлена ​​операційна система. Так, як в школі можливо використовувати тільки ліцензійні продукти, батькам довелося за свій рахунок оплачувати придбання "Windows".

Але на цьому скандал не закінчився. Сільський голова розповів, що через деякий час до нього звернувся продавець магазину, в якому було придбано ноутбуки і зажадав плату в розмірі 40 тисяч гривень.

"Приїжджає до мене директор магазину і питає, хто буде платити за ці ноутбуки, і привіз мені договір, в якому платником є ​​Андріївська сільська рада. Я йому на це відповів:" Так як я з вами ніяких договорів не укладав, то і платити нічого не буду ". І навіть якщо у нас і є кошти, то ми точно не розраховували в цьому році купувати ноутбуки. У нас є й інші проблеми в селі", – розповів про інцидент сільський голова Олександр Гудемчук.

У мережі на депутата вже накинулися обурені українці:

"Ну ось, як можна бути таким к*онченим?", "Вони хоч не крадені?", "Радикально вирішив проблему".