Депутат-злидень Івано-Франківської міської ради відпочиває в Дубаї.

В конференц-залі готелю “Станіславів” активісти Руху “ЧЕСНО” представили результати аналізу декларацій про доходи та видатки депутатів Івано-Франківської міської ради, передає Корупція. Інфо

Відтак, у 9-ти депутатів Івано-Франківської міської ради задекларований дохід складає зовсім невеликі суми – приблизно середня заробітна платня по місту – 3000 грн. 4-ро депутатів міської ради не заробили жодної копійки за звітний рік, але деякі з них досить яскраво відпочили на провідних курортах світу і України і мають змогу пересуватись на дорогих авто.

За словами координатора Руху “ЧЕСНО” в Івано-Франківській області Віталія Світлика найбільше питань викликав депутат “свободівець” Сергій Абрам’як, який з непрацюючою дружиною виховує двох дітей.

Крім того, зазначає Світлик, у соцмережах Абрам’як публікує фото, на яких видно, як зовсім не бюджетно відпочиває депутат. Також він часто був помічений на дорогих автівках. “Свободівець” Сергій Абрам`як уже другий рік поспіль подає “нульову” декларацію. На які гроші утримується сім’я – невідомо. Однак, бідувати сім’ї не доводиться.

За 2016 рік, на сторінці Сергія Абрам’яка в соціальній мережі Instagram публікував фото з відпочинку в Хургаді, на гірськолижному курорті “Буковель”, Жешуві, Будапешті та Кракові. Також, перед новорічними святами Сергій Абрам’як проводив час в Дубаї.

Під час спілкування з представником руху “ЧЕСНО”, Сергій Абрам’як зазначив: “Якщо ви ознайомлені з моєю біографією, то я 8 років пропрацював в банківських установах. В тому числі і в Києві. Я звільнився в 2014 році, але відклав гроші, на які зараз живу”.

Також, Абрам’яка неодноразово бачили за кермом автомобіля Mersedes-Benz E220, при чому, жодного авто у депутата в декларації не вказано.

“Автомобіль не мій. Він належить моїм друзям, і я за ним приглядаю, поки вони за кордоном”, – зазначив депутат.

“Ми робимо це для того. щоб люди зрозуміли хто є хто, і хто представляє їхні інтереси. Тому хочемо привернути увагу , щоб ці “депутати-злидарі” понесли хоча б політичну відповідальність, оскільки ми бачимо, як у нас працює судова гілка влади“, – резюмував Віталій Світлик.