Антикризовий радник глави Офісу президента Михайло Подоляк пояснив, що Сергій Трофімов був звільнений з посади першого заступника керівника ОПУ за “певні недопрацювання в регіональній модерації”.

Таку заяву зробив Подоляк в коментарі “Українській правді”

“Сергій Трофімов дійсно звільнений з посади першого заступника глави президентського Офісу. Причини очевидні. І тут немає ніякої прихованої інтриги. Бо у нас накопичилися певні недопрацювання в регіональній модерації, частина з яких негативно позначилася на комунікаціях Офісу і місцевих органів влади”, – повідомив Подоляк.

Разом із тим він визнав, що в тому, що “регіональні еліти іноді занадто вже вільно трактують ключові принципи поділу влади і дозволяють собі надмірну негативізацію окремих державних ініціатив”, і тут вина далеко не на одному Трофімовому.

Подоляк переконаний, що “надмірна публічна агресія окремих представників органів влади – це наслідок не до кінця відпрацьованих пакетів так званих “децентралізаційних законів””.

Він також додав, що Трофімов “дещо м’якуватий для того, щоб жорстко модерувати регіональні історії”.

Подоляк зазначив, що попри це, Трофімов залишається в команді на посаді радника президента. А коло його компетенцій і відповідальності “просто зараз остаточно визначається”.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський звільнив Сергія Трофімова з посади першого заступника керівника Офісу президента та призначив його на нову посаду.