банки

76-річна львів'янка вже кілька місяців намагається повернути власні кошти. У жінки діагностували рак на третій стадії. До благодійників жінка не звертається. Просить лише повернути їй власні гроші покладені на депозит.

Кошти зависли у "Дельта банку", у якому ввели тимчасову адміністрацію. 

Збирати гроші у родині пані Ірeни почали ще кілька років тому, але не на її лікування. Раніше у правнучки жінки – 5-річної Лізи – виявили гемолітичну анемію.

"Вона дуже слабенька і часто втрачає свідомість. Її татові видалили селезінку. Тож хвороба у неї спадкова. Операцію можна робити лише після 12 років. А лікувати можливо лише у Франції. Але для цього потрібно приблизно 120 тис. євро", – розповіла пані Ірена.

Аби зібрати необхідну суму, сім'ї довелось продати квартиру. Але і цих грошей не вистачало, тож зібрану суму поклали на депозит у "Дельта Банк". Втім нещодавно заощадження терміново знадобились пані Ірeні. 

"Я потрапила в лікарню з високим тиском. І мені там поставили діагноз рак грудей. Терміново потрібно було робити операцію. Я прийшла у банк, щоб забрати гроші. Договір вже закінчився. Але там мені сказали, що депозит не віддадуть, бо грошей в них немає. Людям видавали по сто гривень на день", – розповіла жінка.

3 березня у "Дельта банку" ввели тимчасову адміністрацію. Що буде із ним далі – невідомо щонайменше до першого червня.  

Однак часу на листування в пані Ірини мало – вже два тижні вона відкладає хіміотерапію, адже один сеанс коштує щонайменше 6 тис. грн.