У Львові 12 жовтня завершився II Міжнародний турнір з боксу класу «А» «Lviv Boxing Cup-2019». Збірна України завоювала перше загальнокомандне місце. Україна випередила Кубу, Францію, Вірменію, Малайзію та Білорусь.

Найцікавішим боєм фіналу став поєдинок суперваговиків (+91 кг). На рингу боксував львів’янин Олександр Гриців проти титулованого француза Джаміля Дені Абуду Монзе. Бій був рівним, але наш боксер ефектно провів його закінчення. В результаті, всі судді віддали перевагу українцю. Олександр Гриців, окрім медалі, отримав звання «Майстра спорту міжнародного класу».

За інформацією львів’янина Романа Семенишина, окрім Олесандра Гриціва, перемогу здобули ще двоє спортсменів зі Львова: Андрій Тишковець (52 кг) та Іван Данча (69 кг).

Змагання відвідало більше десяти тисяч шанувальників боксу. Онлайн трансляція поєдинків перевищила 100 тис. переглядів. Турнір у Львові став вдалим етапом підготовки збірної України до Європейських ігор.

До слова, у 2019 році Lviv Boxing Cup проводився за олімпійською системою. «Lviv Boxing Cup» – рейтинговий турнір, переможцям якого буде присвоєно звання «Майстра спорту міжнародного класу». Спортсмени, які посядуть друге і третє місця, стануть майстрами спорту України.